Nacházíte se: Novinky

Novinky

15. 11. 2018: Školení zástupců firmy Newag v Itálii

Italský dodavatel komerčních centrálních vysavačů Disan uspořádal v Bolzanu pro zástupce firmy Newag školení.Předmětem školení byly především technické informace, diagnostika správného fungování systému, vhodné navržení a používání centrálních vysavačů v extrémních podmínkách a příklady, kde všude lze využít výhod centrálního vysavače. Newag jako generální dodavatel chce nabídnout svým zákazníkům ty nejkvalitnější služby a Disan poskytuje významnou podporu, která je v odvětví komerčních centrálních vysavačů nezbytná.

školení  Bolzano výrobní provoz

 best replica watches http://www.timecriticss.cn

 

27. 9. 2018: Byly přidány nové reference!


Do sekce „Reference“ "Výrobní provozy a administrativní budovy" byly přidány realizované objekty: výrobní hala KENDRION Binder magnety v Prostějově, Masarykova univerzita v Brně, www.pfcdealer.me Velká výrobní hala MOSILANA v Brně a jiné. Rostoucí počet realizací podtrhuje trend, že cv DISAN jsou stále více potřebnou a prospěšnou součástí zejména hotelů, sportovních objektů, výrobních a administrativních provozů.

27. 9. 2018: Výkonný centrální vysavač do bytu za bezkonkurenční cenu

Výkonný centrální vysavač do bytu za bezkonkurenční cenu - to je Matrix

Nízká cena ovšem není jedinou devizou tohoto vysavače. Vysoký výkon,Swiss Replica Watches žádné víření prachu ani hluk při vysávání. To jsou jen některé z mnoha výhod centrálního vysavače.

Matrix, je sice malý svými rozměry, ale výkonným pomocníkem. Ocení ho zejména majitelé bytů, kde není problém ho schovat v šatní skříni, kuchyňské lince či na toaletě. Díky unikátní ochraně IP55 lze centrální vysavač Matrix nainstalovat i na balkón, nebo lodžii. Možná je i dodatečná montáž. Tento vysavač je opravdu kompaktní, tělo sací jednotky má rozměry pouze 50x60x28cm.

V menších bytech ještě více vyniknou jeho plusy. Ve stísněném prostoru nemusíme manipulovat s mobilní jednotkou a vyhýbat se nábytku. Ale především – nasátý prach odvede mimo dům. Klasický přenosný a robotický vysavač proti tomu přefiltrovaný vzduch i s jemným prachem vyfouknou zpět do místnosti. Tím tento jemný prach navíc ještě zvíří do vzduchu a ten se znovu usazuje na nábytku, koberci, záclonách atd. Jen s centrálním vysavačem máte zajištěný čistý domov, který ocení nejen alergici. Centrální umístění jednotky zaručuje akustickou pohodu během úklidu, stejně jako přenášení lehké, ohebné hadice na vysávání.

Díky chytrým doplňkům je míra uživatelského komfortu s centrálním vysáváním ještě vyšší.www.pfcdealer.me Samozřejmostí je možnost kombinace například s lopatkou Drawer Vac. Tu stačí vysunout zpod pracovní desky kuchyňské linky a namést na ní třeba drobky z chleba. Pak už jen zaklapnout a nepořádek vtáhne sací jednotka. O úklid je tedy postaráno. Stejně jednoduše fungují i štěrbiny Vacpan v soklech kuchyňských linek, které se aktivují pohodlně nohou. Stačí ke štěrbině namést nečistoty z podlahy a o úklid se opět během vteřiny postará sací jednotka.

Filtraci vzduchu zajišťují antibakteriální sáčky o dostatečném objemu 11 litrů. Sací výkon jednotky vysavače Matrix je 580 Airwattů a její hlučnost dosahuje hodnoty pouhých 59 dB. Optimální je zajistit k centrálnímu vysavači externí výfuk přefiltrovaného vzduchu. Sací potrubí je možné připojit na levou nebo pravou stranu těla sací jednotky, takže nehrozí žádné komplikace při montáži v prostorově omezených podmínkách.

Cena 11.990,- Kč bez DPH. Záruka na vysavač Matrix je 5 let.

27. 9. 2018: Nejvýkonější centrální vysavač HK175i z řady výrobků DISAN

Standardní vybava:

Uplatnění:

Vhodné pro všechny aplikace s uklízenou plochou do 15.000 m2

15. 1. 2010: Byly přidány nové reference!

Do sekce „Reference“ byly přidány realizované objekty: SIEMENS (Mohelnice), Výrobní provoz + administrativní část firmy Zálesí, a.s. (Luhačovice), DIVADLO Oskara Nedbala v Táboře a jiné. Rostoucí počet realizací podtrhuje trend, že cv DISAN jsou stále více potřebnou a prospěšnou součástí zejména hotelů, sportovních objektů, výrobních a administrativních provozů. 

 

 

 

19. 8. 2009: Nové internetové stránky

Dnešním dnem jsou uvedeny do provozu nové internetové stránky. Věříme, že přispějí ke zkvalitnění služeb a Vaší spokojenosti.