Nacházíte se: Reference -> Sportovní a společenská centra

H-CENTRUM Pardubice

Disan SUPERCOMPACT 4,5 Turbo pro dva uživatele Tenisové kurty, squash, fitness, i v takovém objektu je nejlepším pomocníkem kvalitní a výkonný centrální vysavačový systém, umožňující úklid ze dvou míst současně. Trubní rozvod je instalován v délce 300m s 30 vysavačovými zásuvkami.

DIVADLO Oskara Nedbala - Tábor

V budově divadla je instalován centrální vysavač Disan SC4,5i pro dva současně vysávající uživatele s délkou potrubí 180m. Prostor hlediště se obsluhuje z podlahových zásuvek, celkem je po budově rozmístěno 12 zásuvek.

MULTIFUNKČNÍ SPORTOVNÍ CENTRUM - Trento, Itálie

Disan B01-125 pro 2 uživatele. Už od roku 1995 zde bez problémů funguje centrální vysavač Disan, přestože je využíván ve velmi náročném prostředí s vysokou vlhkostí a navíc s obsahem chlóru. V mokré části objektu je zapojen stacionární separátor z nerez oceli o objemu 100l s automatickým vypouštěním do kanalizace.

LÁZNĚ TERME DI COMANO, Trentino Itálie

Disan F03-125 pro 6 uživatelů a D02-125 pro 4 uživatele. Veliký hotel s lázeňským provozem s možností až 10 uklízejících operátorů současně. Díky tichému chodu centrálních vysavačů si mohou pacienti užívat klidného lázeňského života se všemi procedurami bez rušivých elementů, jako je třeba vysávání.