Nacházíte se: Pro vily a rodinné domy

DISAN SUPERCOMPACT

motor

Je unikátní řada centrálních vysavačových jednotek v kompaktním provedení, uzpůsobených k instalaci na stěnu, nebo k jednoduchému postavení na podlahu. Jejich hlavní předností jsou třífázové motory SIEMENS 2,2kW, nebo 4,5kW, s turbínou téže značky, doplněné vynikající elektronikou SIEMENS, dávající motorům maximální výkon s ohledem na co možná nejmenší spotřebu elektrické energie.

Centrální vysavače vstoupily do povědomí zákazníků v ČR jako velmi spolehlivý, tichý a ekologický pomocník při úklidu. Staly se téměř standardní výbavou novostaveb RD a navíc za překvapivě přijatelnou cenu mezi 30-45 tisíci Kč za kompletní dodávku, podle typu a velikosti stavby. Velikost stavby a vhodný výběr typu vysavačové jednotky je však to nejdůležitější pro správnou funkci systému. Poměrně často se stává, že zákazník požaduje centrální vysavačový systém do rodinného domu s obytnou plochou větší než 600 m2 a tady už běžná centrální vysavačová jednotka svým výkonem nestačí. Do té doby, než jsme uvedli systémy Disan SUPERCOMPACT na náš trh, byly podobné stavby řešeny pomocí několika menších jednotek. Takové řešení je sice funkční a ve srovnatelné cenové hladině, ale už ne ekonomické z hlediska spotřeby elektrické energie a velikosti využité plochy pro umístění vysavačových jednotek.

Dalším neméně důležitým aspektem je životnost motorů. U běžných centrálních vysavačových jednotek jsou využívány vysokootáčkové motory (cca 22.000 ot./min ) s uhlíkovou technologií, které jsou sice spolehlivější zase oproti běžným mobilním vysavačům, ale ve srovnání s třífázovými motory SIEMENS a elektronikou hlídající teplotu a další důležité parametry motoru v chodu, je jejich životnost omezená. Navíc motory SIEMENS umožňují nepřetržitý provoz 24h denně a 365 dní v roce. Lze namítnout, kdo by chtěl tak dlouho doma vysávat, ale tato informace slouží jako důkaz vysoké kvality a vyspělé technologie. Firma Disan se převážně zaměřuje na ubytovací sektor, jako jsou velké hotely, pensiony a také na průmysl s vysáváním velkého množství nečistot v třísměnných provozech.

Centrální vysavačové jednotky Disan SUPERCOMPACT 2,2i Turbo a 4,5i Turbo navíc umožňují úklid až ze dvou míst současně a tím zrychlují úklid většího objektu, popřípadě umožňují úklid koberců v obytné části a současně třeba nečistot v hobby dílně, či auta v garáži.

Další možnosti, které nabízí profesionální centrální vysavačový systém Disan také u jiných výrobků nenajdete. Jsou to například:

motor

Na základě projektové dokumentace Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku a návrh řešení pro každý typ stavby. Zároveň nabízíme předvedení systému na všech našich pobočkách a po dohodě přímo na referenčních stavbách.