Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde
Centrální vysavače Beam

Vývoj centrálního vysavače

Vývoj centrálního vysavače

20. 4. 2012, 16:10

Sotva skončili Vánoce, klepou na dveře Velikonoce. Zdá se Vám, že přeháním a předbíhám? Možná, že ano. Ale správná hospodyňka prý ve chvíli, kdy dokončí úklid vánoční, zahájí gruntování velikonoční...

Volíme centrální vysavač

Správná hospodyňka... Znamená to tedy, že ty z nás žen, které neklečíme v jednom kuse s rejžákem v ruce, nejsme dobrými pečovatelkami o domácnost? Naopak! Proč nevyužít výdobytků moderní doby, když nám umožňují místo na kolenou či u dřezu věnovat drahocenný čas manželovi, potomkům a nebo prostě samy sobě? K těmto výdobytkům lze určitě přiřadit centrální vysavače.

O co vlastně jde?

Klasický vysavač si umí představit pravděpodobně každý z nás. Vždyť v málokteré domácnosti dnes tento pomocník chybí. Ale co se skrývá pod pojmem centrální vysavač? Jedná se o pomocníka o něco málo složitějšího, ale o to dokonalejšího a šikovnějšího. Tělo nebo-li centrální jednotka tohoto pomocníka je umístěna v technické místnosti, komoře či garáži a pomyslné pomocné ruce jsou zásuvkami vyvedeny do jednotlivých místností.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

A v čem je šikovnější?

Reference na nejrůznějších www stránkách svědčí o kvalitách této pomoci při údržbě čistého a zdravého domova. Ultralehká hadice, kterou vytáhneme ze zmiňované zásuvky, umožňuje díky ovládání přímo na rukojeti minimalizovat pracnost při úklidu ... žádné kilometry kabelů či vláčení se s těžkým vysavačem za sebou. Veškeré nečistoty, prach, bakterie i roztoči jsou těmato pomyslnýma pomocnýma rukama pochytány a zachyceny.Přefiltrovaný vzduch je navíc vyveden mimo uklízený objekt, čímž je zabráněno jakémukoli víření těchto škodlivin. Reference dokonce udávají i takové detaily, že je pochytáno 97% částic o velikosti 0,1 mikronu. Nás hospodyňky na stránkách Newagu - dovozce centrálních vysavačů Husky, Duovac (pro běžné domy a byty) a Disan (určeny pro větší prostory) upoutají spíše informace o tom, že samočistící filtry zajistí bezúdržbový provoz tohoto pomocníka, což nám opět umožní věnovat více času manželským či mateřským povinnostem... a nebo ještě lépe samy sobě.

A co cena centrálního vysavače?

Je sice o něco vyšší než u těch klasických, ale reference na nejrůznějších webech svědčí o faktu, že se vyplatí trochu připlatit. Ve chvíli, kdy pořídíme veškeré příslušenství, hadice, hubice, kartáče a filtry, nebudou mít nečistoty ani škůdci u nás doma šanci! A to vše bez kapičky potu na čele hospodyňky!!!

Zobrazení: 118546 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Počet komentářu: 2
Článek: Centrální vysavač v bytě Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Datum posledního komentáře: 14.9.2013
Článek: Centrální vysavač v bytě Datum posledního komentáře: 23.8.2012