Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Centrální vysavače Beam

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Materiály k výrobě centrálních vysavačů

20. 4. 2012, 16:12

Materiály k výrobě centrálních vysavačůCentrální vysavače se vyrábějí z velmi odolných a kvalitních částí. To dává garanci dlouhodobého provozu bez oprav. Nároky na údržbu jsou tedy minimální.


Centrální vysavače v novostavbách

20. 4. 2012, 16:11

Centrální vysavače v novostavbách Developeři, kteří dnes stojí za výstavbou převážné většiny obytných domů, nabízejí stále častěji jako standardní výbavu nových bytů připojení k internetu, kabelovou televizi a také rozvody centrálního vysavače.


Bezprašné vysávaní s centrálními vysavači

20. 4. 2012, 16:11

Bezprašné vysávaní s centrálními vysavačiCentrální vysávací systém centrálních vysavačů zaručuje absolutně bezprašné vysávání. Vzduch se vyfukuje mimo obytné prostory nebo objekt. Veškeré nasáté nečistoty se rozvodem dostávají do agregátu. Agregáty se instalují mimo obytné prostory. Převážně ve sklepích a jiných technických místnostech.


Moderní pomocníci – centrální vysavače

20. 4. 2012, 16:11

Moderní pomocníci – centrální vysavačeVysavač je důležitým a nezbytným spotřebičem, který nechybí snad v žádné domácnosti. Bez jeho pomoci se by se daly jen těžko udržovat byty, kanceláře i další prostory čisté a zbavené všudypřítomného a zdraví škodlivého prachu.


Montáž centrálního vysavače

20. 4. 2012, 16:11

Montáž centrálního vysavačeJestliže se rozhodnete pro instalaci moderního systému pro úklid domácnosti, stále populárnějšího centrálního vysavače, ve svém novém domě, bude pro vás bezpochyby nejvýhodnější, pokud tak učiníte už při samotné výstavbě domu.


Výhody centrálních vysavačů

20. 4. 2012, 16:11

Usnadňují úklid nejen v hotelích, kancelářích, restauracích a sportovních centrech, ale především v rodinných domech, do nichž jsou instalovány nejčastěji. Výhody ocení zejména takové rodiny, v nichž se vyskytují alergici.

Největší výhody centrálních vysavačů

20. 4. 2012, 16:11

Největší výhody centrálních vysavačůCentrální vysavače jsou technologií moderního dokonalého úklidu. Největší výhodou centrálních vysavačů je bezprašný úklid. Centrální vysavače nevíří prach a eliminují výskyt roztočů, alergenů a jiných bakterií ohrožujících naše zdraví.


Centrální vysavače nejen novostaveb

20. 4. 2012, 16:10

Centrální vysavače nejen novostavebPřed pár lety si zákazníci spojovali centrální vysavače jen pouze s novými domy, vilami, případně s úklidem v sídle firmy. Moderní způsob vysávání však stále častěji proniká i do domů a bytů nových i těch již postavených.


Centrální vysavač v bytě

20. 4. 2012, 16:10

Centrální vysavač v bytě V posledních letech se stále častěji setkáváme jako se samozřejmostí se systémem centrálního vysavače. Mnoho informací o centrálních vysavačích pojednává především o jejich využití při stavbě rodinného domu. Centrální vysavače však najdou své uplatnění i v našich bytech


Vývoj centrálního vysavače

20. 4. 2012, 16:10

Vývoj centrálního vysavačeSotva skončili Vánoce, klepou na dveře Velikonoce. Zdá se Vám, že přeháním a předbíhám? Možná, že ano. Ale správná hospodyňka prý ve chvíli, kdy dokončí úklid vánoční, zahájí gruntování velikonoční...


Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Počet komentářu: 2
Článek: Centrální vysavač v bytě Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Datum posledního komentáře: 14.9.2013
Článek: Centrální vysavač v bytě Datum posledního komentáře: 23.8.2012