Největší výhody centrálních vysavačů

Největší výhody centrálních vysavačů

20. 4. 2012, 16:11

Centrální vysavače jsou technologií moderního dokonalého úklidu. Největší výhodou centrálních vysavačů je bezprašný úklid. Centrální vysavače nevíří prach a eliminují výskyt roztočů, alergenů a jiných bakterií ohrožujících naše zdraví.

Centrální vysavače jsou dokonalé pohodlí

Další výhodou centrálních vysavačů Praha je snadná manipulace bez přenášení z místa na místo. Tichý chod představuje komfort v uklízení. Pohodlní, to je jedna z předností centrálních vysavačů. Komfort a luxus uklízení to jsou jenom centrální vysavače Praha. Centrální vysavače představují moderní styl úklidu, kde není problém úklid jakéhokoliv prostoru. Centrální vysavače komfort všude.

Instalace centrálních vysavačů

Instalace centrálních vysavačů není problém. Nejvýhodnější instalace centrálních vysavačů je během stavby nového domu. I při rekonstrukcích se dají centrální vysavače umístit do stávajících bytů a domů. Potrubní systém může být veden pod podlahou, ve stěnách nebo podhledem.

Co je centrální vysavač

Systém centrálního vysavače se skládá z centrální sací jednotky. Sací jednotka je umístěna mimo obytné prostory, kdekoliv v domě nebo bytě. K umístění sací jednotky se využívají volné prostory ve sklepích, garážích a jiných technických místnostech. Od centrální sací jednotky je veden potrubních systém, který je spojen se sacími zásuvkami.

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

Rozmístění sacích zásuvek centrálních vysavačů

Rozmístění sacích zásuvek závisí na optimálních možnostech pohodlného a snadného vysávaní. Při rozmístění nesmíme zapomínat na úklid teras, lodžií a balk'onů. Sací zásuvky se umísťují převážně 30 cm od podlah. Jsou k nerozeznání od standardních zásuvek elektrického vedení.

Jakou délku sací hadice centrálního vysavače

Nedílnou součástí každého centrálního vysavače je sací hadice. Sací hadice se vyrábějí v mnoha různých délkách. Zákazník si tak vybere délku, která bude vyhovovat jeho potřebám.

Centrální vysavače reference

O výhodách centrálních vysavačů mohou informovat mnohé banky a hotely, které využívají k úklidu komfortní systém centrálních vysavačů. Centrální vysavače jednička mezi pomocníky dokonalého úklidu.

Zobrazení: 122010 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Počet komentářu: 2
Článek: Centrální vysavač v bytě Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Datum posledního komentáře: 14.9.2013
Článek: Centrální vysavač v bytě Datum posledního komentáře: 23.8.2012