Centrální vysavače nejen novostaveb

Centrální vysavače nejen novostaveb

20. 4. 2012, 16:10

Před pár lety si zákazníci spojovali centrální vysavače jen pouze s novými domy, vilami, případně s úklidem v sídle firmy. Moderní způsob vysávání však stále častěji proniká i do domů a bytů nových i těch již postavených.

Moderní centrální vysavače využijete i ve starých bytech

Současné centrální vysavače disponují takovými rozměry a možnostmi zapojení, že je lze využívat nejen v nové bytové zástavbě a vilách, nebo komerčních objektech. Pořídit vysávání s centrální jednotkou a odpadní nádobou umožňují některé typy přístrojů i ve starší zástavbě, v klasických panelových domech, ve firmách, které sídlí ve starších objektech.

Velký byt je pro centrální vysavač výhoda

Centrální vysavače usnadní úklid ve velkých bytech, které vznikají ve starších cihlových domech, nebo i v panelových domech, spojením několika bytových jednotek a přesahují plochu běžných bytů. Například v půdních vestavbách lze výdech umístit do střechy. Pokud není v jakémkoliv případě možné ve starším objektu vybudovat odvod filtrovaného vzduchu v jakémkoli případě ven z budovy, lze pořídit k těmto menším centrálním vysavačům speciální Hepa filtry, které takřka stoprocentně odfiltrují i nejdrobnější prach.

Centrální vysavač Husky Q PRO

Vysávejte v celém bytě najednou

Výhodou centrálního vysavače je jeho současné použití ve vícero místnostech, kde jsou zabudovaná napojení na centrální jednotku. Lze tak provádět úklid najednou na několika místech, aniž byste museli pořizovat dva a více vysavačů. Stačí mít jen odpovídající počet samostatných hadic o různých délkách.

Vyhledávejte chytře

Jak se nejlépe dostanete k potřebným informacím? Provozovatelé internetových portálů s centrálními vysavači doporučují zadávat slovní spojení jako "centrální vysavače Praha", "centrální vysavač cena", nebo centrální vysavač reference. Každý z dobrých prodejců nabídne v případě prokliknutí přehledné údaje o cenách, zkušenostech stávajících uživatelů i spojení na prodejce a adresy provozoven, kde si lze tuto techniku doslova ohmatat a rozhodnout se, jestli si centrální vysavač pořídíte.

Zobrazení: 117670 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Počet komentářu: 2
Článek: Centrální vysavač v bytě Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Datum posledního komentáře: 14.9.2013
Článek: Centrální vysavač v bytě Datum posledního komentáře: 23.8.2012