Bezprašné vysávaní s centrálními vysavači

Bezprašné vysávaní s centrálními vysavači

20. 4. 2012, 16:11

Centrální vysávací systém centrálních vysavačů zaručuje absolutně bezprašné vysávání. Vzduch se vyfukuje mimo obytné prostory nebo objekt. Veškeré nasáté nečistoty se rozvodem dostávají do agregátu. Agregáty se instalují mimo obytné prostory. Převážně ve sklepích a jiných technických místnostech.

Instalace centrálního vysavače

Centrální vysávací jednotka je spojena trubkami rozmístěnými převážně ve zdech. sací zásuvky se rozmísťují podle potřeb v domě. jednoduché zapojení hadice do zásuvky automaticky aktivuje centrální jednotku. Po přefiltrování v konečné fázi je vzduch vyveden mimo objekt. Nedochází tedy v obytných místnostech k nežádoucímu víření elementárního množství prachu.

Čistý domov a vysavače Praha

Centrální vysavače odstraňují veškerý prach beze zbytku. Pohltí i ty sebemenší částice prachu. Vyvádění přefiltrovaného vzduchu mimo obytné prostory je nejúčinnější zbraní pro likvidaci alergenů a roztočů. Centrální vysavače se doporučují instalovat alergikům a astmatiků.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Přednosti centrálních vysavačů a reference

S centrálním vysavačem je úklid vždy tichý. Velkou předností centrálních vysavačů je snadná mobilita bez tahání klasického, těžkého vysavače. Některé systémy centrálních vysavačů umožňují také vysávaní vody. Neocenitelnou výhodou je bezprašnost vysávání.

Vysoce účinné centrální vysavače

Centrální vysavače se mohou chlubit vysokou účinností. Zachytí 97,5 % částic o velikosti 0,1 mikronu včetně alergenů, bakterií a vlhkostí. Vynikající vzduch ve vysátých místnostech dává jednoznačně zelenou centrálním vysavačům. Jejich výkon je až 5x vyšší oproti klasickým vysavačům.

Kvalitní motory centrálních vysavačů

Centrální vysavače jsou vybaveny vysoce kvalitními a výkonnými motory. Výrobci poskytují velice dlouhé záruční doby a někteří až 25 let.Vysoce odolné hadice patří ke standardnímu vybavení centrálních vysavačů. Převážná většina centrálních vysavačů má dostatečně velký objem odpadových nádob.

Doporučení a centrální vysavače

Pro alergiky a astmatiky se doporučuje pokud je to alespoň trochu možné instalovat centrální vysavač. Tento systém napomáhá ke zlepšení zdraví celé populace.

Zobrazení: 90319 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Počet komentářu: 2
Článek: Centrální vysavač v bytě Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Centrální vysavače v novostavbách Datum posledního komentáře: 14.9.2013
Článek: Centrální vysavač v bytě Datum posledního komentáře: 23.8.2012