Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Centrální vysavače

20. 4. 2012, 16:12

Centrální vysavačeCentrální vysavače nám usnadňují práci především v rodinných domech, do kterých bývají instalovány nejčastěji. Díky vyfukování vzduchu mimo objekt jde o zcela bezprašný způsob vysávání, což ocení alergici.


Centrální vysavače princip

20. 4. 2012, 16:12

Centrální vysavače principJednu z nejnepostradatelnějších technických vymožeností usnadňujících úklid zná nejen každá hospodyňka či hospodář, ale i každé dítě školou povinné, v našich končinách si však každý pod pojmem vysavač představí plastovou krabičku s hadicí. Z výše uvedeného je zřejmé, že centrální vysavače nejsou v našich končinách příliš známým typem pomocníka v domácnosti, dovolte tedy, abychom vás s nimi v tomto článku seznámili.


Centrální vysavače - představení

20. 4. 2012, 16:12

Centrální vysavače - představeníV době rostoucích alergií dětí i dospělých na prach, pyly a roztoče, jsou centrální vysavače ideálním pomocníkem v boji proti těmto alergenům. Navíc nevyžadují žádnou údržbu, jsou tiché a pohodlné.


Centrální vysavače Praha

20. 4. 2012, 16:12

Centrální vysavače PrahaJste z Prahy a uvažujete o pořízení centrálního vysavače? Správná volba! Co vás k tomuto rozhodnutí přivedlo? Už nikdy nechcete vysypávat sáčky plné prachu, nečistot a roztočů? Už nikdy nechcete po úklidu vylívat vodu plnou kalu? Chytré!


Centrální vysavače Husky

20. 4. 2012, 16:12

Centrální vysavače HuskyKupujete si nový byt v novostavbě? Asi vás nepřekvapí, pokud je součástí nabídky garážové stání, kabelová televize, elektronický vrátný nebo připojení na internet. A co centrální vysavač? I ten již patří k běžné nabídce