Centrální vysavače - představení

Centrální vysavače - představení

20. 4. 2012, 16:12

V době rostoucích alergií dětí i dospělých na prach, pyly a roztoče, jsou centrální vysavače ideálním pomocníkem v boji proti těmto alergenům. Navíc nevyžadují žádnou údržbu, jsou tiché a pohodlné.

Centrální vysavače mají 100 % sací schopnost

Zatímco klasické, tj. přenosné vysavače způsobují recirkulaci vzduchu a tím i návrat již vysátých nečistot, vyčistí centrální vysavače obytný prostor stoprocentně. U tohoto typu vysavače jsou nečistoty silným proudem vzduchu odváděny do prachové nádoby. Tu stačí 2 - 3x za rok vysypat. Provoz centrálního vysavače je nehlučný, luxovat lze vždy.

Základem centrálního vysavače je centrální vysávací agregát

Ten je spojen potrubním rozvodem s vysavačovými zásuvkami, jejichž rozmístění je nutno důkladně promyslet, aby byla zajištěna dostupnost všech prostor, které potřebujeme zbavit nečistot.Prvním obchodním domem na centrální vysavače v České republice jsou Centrální vysavače Praha.

Poskytují komplexní projektové i realizační služby. Jejich předností je velká nabídka nejrůznějších značek centrálních vysavačů Beam, BVC, Drainvac, Duovac, Elektrolux, Elek Trends, Husky a Nilfisk na jediné adrese v Praze 10, Kolowratská 3.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Cena centrálních vysavačů závisí na více faktorech

Je závislá od půdorysů jednotlivých podlaží domu a také na rozsahu služeb, které zákazník požaduje - zda objednává vše - realizaci potrubních rozvodů, dodávku centrálního vysavače včetně finální kompletace nebo pouze některou část centrálního vysavače.

Ceny centrálního vysávacího agregátu se pohybují od 12 - 30 tis. Kč a odvíjejí se od výkonu a dalšího komfortu, který poskytují (např. tichý chod, separace nečistot, samočistící schopnost filtru).

Centrální vysavač reference

Centrální vysavač reference - použití tohoto systému kladně hodnotí nejen majitelé rodinných domů a bytů, ale osvědčují se především v průmyslových halách a hotelových komplexech. Centrální vysavače nevyžadují pracné přemísťování s vysavačem - manipuluje se pouze s lehkou a ohebnou hadicí.

Zobrazení: 84026 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Centrální vysavače doplňky

  6. 5. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nezbytnou součástí každého centrálního vysavače je sací hadice. Sací hadice se vyrábějí v mnoha délkách. Zákazník si tak může vybrat podle svých požadavků. Velice výhodné jsou elastické hadice.

 • Centrální vysavače reference

  6. 5. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Z vlastní zkušenosti vím, že se centrální vysavač stane srdcem vaší domácnosti. Sací jednotku můžete mít schovanou v garáži a už nikdy ji nebudete muset přenášet po domě. V místnosti, kterou chcete vyluxovat, připojíte sací hadici do vestavěné zásuvky a máte napůl hotovo.

 • Centrální vysavače cena

  6. 5. 2013, 14:58 | Diskuze (0)

  Investice do centrálního vysavače není zanedbatelná. Využijte tedy možnosti on-line konfigurátoru ceny, kterou za něj zaplatíte. Pokud se vám bude zdát poněkud vysoká, věřte, že vaše investice se vám rychle vrátí. V podobě ušetřené energie i práce. Centrální vysavač má velmi malou spotřebu. A stane se vaším skutečným pomocníkem při úklidu.

 • Centrální vysavače Praha

  6. 5. 2013, 14:57 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače Praha jsou stejné jako centrální vysavače ve zbytku republiky. Stejně jako všude jsou praktickým pomocníkem při úklidu nejen ve vašich domovech , ale i v kancelářích, hotelích či ve skladech. Jejich vlastnosti a nenáročná údržba jsou důvodem, proč se těší stále větší oblíbenosti.

 • Centrální vysavače slevy

  8. 4. 2013, 15:21 | Diskuze (0)

  Nabízíme slevy a akce na centrální vysavače a jejich doplňky. Aktuální akční nabídku naleznete níže.