Centrální vysavače Praha

Centrální vysavače Praha

20. 4. 2012, 16:12

Jste z Prahy a uvažujete o pořízení centrálního vysavače? Správná volba! Co vás k tomuto rozhodnutí přivedlo? Už nikdy nechcete vysypávat sáčky plné prachu, nečistot a roztočů? Už nikdy nechcete po úklidu vylívat vodu plnou kalu? Chytré!

Centrální vysavače - chytré, rozumné, šikovné

Co dále přispělo k vašemu rozhodnutí pořídit si centrální vysavač? Už nikdy žádné nebezpečné zakopávání o klubka kabelů? Žádné vláčení se s těžkým vysavačem za sebou, natož do schodů? Nechcete při vysávání zápolit s nepoddajnými, neohebnými hadicemi? Praktické! Chcete k tomu všemu ušetřit své peněženky (nižší spotřebou energie) i životní prostředí? Rozumné a ušlechtilé!

Centrální vysavač - pějme chválu

Ano! Pokud jste se rozhodli pořídit si centrální vysavač, je vaše volba skutečně správná. A asi jsou i jasné veškeré výhody, které vám tento pomocník do domácnosti přinese. Rozhodli jste se tedy chytře, rozumně, šikovně. Teď pojďme vybrat ten nejvhodnější typ.

Centrální vysavač nasucho a s vodou

Existuje totiž nepřeberné množství typů centrálních vysavačů. Například se liší principem, na kterém vysávají. V domácnostech jsou nejoblíbenější a nejčastěji používané agregáty na suché sání. Ty se pak ještě dále dělí na sáčkové centrální vysavače (sáčky jsou ale určeny na jedno použití, takže skutečně žádné vysypávání prachu a nečistot) a na centrální vysavače vybavené sběrným kontejnerem nečistot, který lze používat opakovaně. Tento typ se vyznačuje vyšší výkonností než sáčkové centrální vysavače. Speciální centrální vysavače umožňují také vysávání vody a tekutých odpadů.

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

Centrální vysavače kamkoli

Při pořizování centrálního vysavače je třeba také zvážit jaké prostory nám bude pomáhat uklízet. Jak už nadpis předesílá, centrální vysavače lze dnes umístit opravdu kamkoli. Vysávat budou stejně dobře váš byt či dům, kancelář, hotel, garáž, dílnu, ale i továrnu, autobus, tramvaj. Jen je třeba zvolit ten správný typ. Asi vás napadne, že rozdíl bude především ve výkonu sací jednotky. U těch výkonnějších je například možné vysávat na více místech, ve více patrech najednou. To pokud chcete uklízet třeba hotel či penzion. Tak jsme si pod pomyslnou lupou upřesnili a především potvrdili, že pořízení centrálního vysavače je vskutku chytré, rozumné, šikovné.

Zobrazení: 111334 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Centrální vysavače doplňky

  6. 5. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nezbytnou součástí každého centrálního vysavače je sací hadice. Sací hadice se vyrábějí v mnoha délkách. Zákazník si tak může vybrat podle svých požadavků. Velice výhodné jsou elastické hadice.

 • Centrální vysavače reference

  6. 5. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Z vlastní zkušenosti vím, že se centrální vysavač stane srdcem vaší domácnosti. Sací jednotku můžete mít schovanou v garáži a už nikdy ji nebudete muset přenášet po domě. V místnosti, kterou chcete vyluxovat, připojíte sací hadici do vestavěné zásuvky a máte napůl hotovo.

 • Centrální vysavače cena

  6. 5. 2013, 14:58 | Diskuze (0)

  Investice do centrálního vysavače není zanedbatelná. Využijte tedy možnosti on-line konfigurátoru ceny, kterou za něj zaplatíte. Pokud se vám bude zdát poněkud vysoká, věřte, že vaše investice se vám rychle vrátí. V podobě ušetřené energie i práce. Centrální vysavač má velmi malou spotřebu. A stane se vaším skutečným pomocníkem při úklidu.

 • Centrální vysavače Praha

  6. 5. 2013, 14:57 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače Praha jsou stejné jako centrální vysavače ve zbytku republiky. Stejně jako všude jsou praktickým pomocníkem při úklidu nejen ve vašich domovech , ale i v kancelářích, hotelích či ve skladech. Jejich vlastnosti a nenáročná údržba jsou důvodem, proč se těší stále větší oblíbenosti.

 • Centrální vysavače slevy

  8. 4. 2013, 15:21 | Diskuze (0)

  Nabízíme slevy a akce na centrální vysavače a jejich doplňky. Aktuální akční nabídku naleznete níže.